Przerwa urlopowa w SkyRaster

Jeśli jesteś na tej stronie, otrzymałeś informację o tym, iż mamy w SkyRaster przerwę urlopową:

Z uwagi na okres urlopowy, odpowiedzi na pytania, zgłoszenia i zamówienia dokonane przez formularze kontaktowe (czy system zgłoszeniowy) będą obsługiwane dopiero po zakończeniu urlopu.
Więcej informacji w tym linku.
Jeśli uważasz, że Twoja sprawa jest naprawdę pilna (lub potrzebujesz pomocy w trybie pilnym) skorzystaj z tej strony www.

Co robić, gdy:

SMSy wysyłamy na nr kontaktowy 603-784-757, przy czym prosimy nie wysyłać więcej niż jeden raz dot. tej samej sprawy.
W najbliższym możliwym momencie sprawa zostanie załatwiona lub odeślemy informację kiedy będzie można spodziewać się rozwiązania.
Jeśli składasz zamówienie przez SMS nie zapomnij wpisać maila kontaktowego, nazwy firmy, adresu oraz NIPu.

Telefony w czasie przerwy urlopowej raczej nie będą odbierane, lub będą tylko w krytycznych przypadkach.
Generalna zasada jest taka: ważna sprawa -> wyślij SMS -> oddzwonimy w miarę możliwości.

Jeśli w przyszłości będziesz potrzebował(a) gwarantowanego czasu wsparcia, zapraszamy po okresie urlopowym do kontaktu w zakresie dobrania odpowiedniego wariantu płatnej umowy serwisowej. Cena licencji na stronie (także w dystrybucji) nie uwzględnia gwarantowanego pakietu wsparcia (poza prawem do bezpłatnego pobierania aktualizacji wersji niededykowanych* w ramach danej serii oprogramowania).

*dedykowane = dotyczy oprogramowania z sekcji drogowo-laboratoryjnej (z reguły tych w wersji BOX, wielostanowiskowych, z płatną aktualizacją), w zakresie geodezyjnym poza Emulatorem Dalmierza Disto wszystkie wersje (Raporty i PowerGPS) są wersjami uniwersalnymi/niededykowanymi. Jeśli posiadasz elektroniczny kod do aplikacji na 99% posiadasz wersję uniwersalną/niededykowaną/stanowiskową.